Pomnażam swoje dochody. Aktywacja!

Czyli jak dzięki dobremu nastawieniu do pieniędzy:

 • przyciągniesz klientów
 • zwiększysz dochody
 • uwierzysz na nowo we własne możliwości

z lekkością i bez presji na siebie.

Gdzie jesteś w swoim biznesie?

 • Stresuje Cię Twoja sytuacja finansowa i na samą myśl o pieniądzach odczuwasz napięcie w całym ciele
 •  Jesteś zależna finansowo, a chciałabyś być samodzielna?
 • Jesteś zmęczona, nerwowa i pełna lęku co dalej?

Co Cię blokuje? 

Może masz tak, że planujesz sukces, a zakładasz porażkę…

Jeśli tak jest to przyda Ci się solidna praca z postawą wobec pieniądza.

I tu nie chodzi o prawo przyciągania i afirmacje. To znacznie głębszy i trudniejszy proces.

Zmiana myślenia o pieniądzach to nie bułka z masłem, ale…

bez tego – kolejne usługi, posty, karuzele, reklamy nie przyniosą Ci wielkich efektów. Czeka Cię dalej dużo pracy i zaangażowania, a korzyści nie spełnią Twoich oczekiwań ani potrzeb. Chcesz tak dalej kręcić się w kółko?

Dzięki kursowi: Pomnażam swoje dochody. Aktywacja!

zmienisz niewspierające wzorce z przeszłości, z rodu, z otoczenia dotyczące zarabiania i uwolnisz blokujące  Cię emocje

 odblokujesz przepływ pieniędzy i zaczniesz więcej zarabiać, z lekkością i zaufaniem do siebie i swoich usług

nauczysz się współpracować ze swoim umysłem, bo będziesz rozumieć jak działa w temacie pieniędzy (a działa inaczej:-)

Moje doświadczenie

Cześć! Jestem Marta.

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Przez 8 lat pomagałam małym biznesom uporządkować finanse, cash flow i stworzyć spójną strategię działania. Z sukcesami inwestowałam w nieruchomości, prowadziłam poczytnego bloga o inwestowaniu. Uruchomiłam kilka swoich mikro-biznesów, z mniejszym lub większym sukcesem.

Od 2011 roku jestem certyfikowanym terapeutą Ustawień systemowych w biznesie i organizacji. Od 2021 specjalizuję się w Kronikach Akaszy. Jestem też coachem/mentorem finansowej interwencji kryzysowej.

Pracuję z osobami zmagającymi się z problemami finansowymi. W swojej pracy łączę procesy duchowe i psychologiczne z cyferkami i celami. Daje to niezwykle skuteczne rezultaty.

Na bazie swoich doświadczeń i pracy z klientami stworzyłam intensywny kurs „Pomnażam swoje dochody. Aktywacja!”, w którym łączę duchowość, neuronaukę i twardą ekonomię. To połączenie gwarantuje dokonanie głębokiej transformacji i uporządkowanie na nowo sytuacji finansowej oraz rozwój mikro-biznesów. 

Moje marzenie

Kurs ten szczególnie dedykuję Kobietom prowadzącym swój biznes.

Moim marzeniem jest, abyś była pewna swojej wartości, wiedziała, że zasługujesz i masz prawo do zarabiania dobrych pieniędzy.

I miała świadomość, że Twoje usługi/produkty są równie ważne, jak inne, bo karmią duszę i serce. A tego światu nadal brakuje.

Czym jest kurs Pomnażam swoje dochody. Aktywacja!

„Pomnażam swoje dochody. Aktywacja!” to 6-tygodniowy intensywny kurs online, podczas którego nauczysz się, jak budować bezpieczeństwo finansowe. Bez względu na okoliczności zewnętrzne.

Kurs ma charakter warsztatowy – minimum teorii i maksimum praktyki. Dzięki temu wprowadzisz i ugruntujesz trwałą zmianę. Dlaczego? Bo tak działa Twój mózg i o tym dowiesz się na szkoleniu.

Dzięki udziałowi w warsztacie:

 • unikniesz dalszych pułapek i utraty pieniędzy
 • zaczniesz przyciągać więcej klientów, a tym samym więcej zarabiać
 • wzrośnie Twoja pewność siebie i poczucie sprawczości
 • będziesz mogła skupić się na rozwoju i podnoszeniu swoich kompetencji, a nie myśleniu skąd wziąć pieniądze.

 

Co otrzymasz?

4 spotkania on-line – co tydzień 3h intensywnej pracy w grupie – łącznie 12h spotkań.

START: 15.03. (środa) w godz. 19.00 – 22.00, kolejne spotkania: 29.03, 5.04 i 19.04. godz. 19.00 – 22.00.

 • poprowadzę Cię przez te elementy procesu, których wykonanie samodzielnie jest zbyt trudne
 • doświadczysz osobiście i w grupie zmiany, którą będziesz gruntować
 • ustawimy cele i skonkretyzujemy Twoje działania
 • nadamy granice i wzmocnimy energię, żebyś była skoncentrowana na tym, co najistotniejsze

➔ 6 tygodni ćwiczeń i zadań, które ugruntują zmiany i sprawią, że efekt będzie trwały 

 • codziennie rano na maila otrzymasz nagranie lub pdf z ćwiczeniem do samodzielnej pracy – wystarczy 15 minut na zadanie!
 • każdy tydzień ma swoje cele: pierwszy – da Ci wspierające przekonania, drugi – podniesie samoocenę, trzeci – wzmocni seksualność, czwarty –  ugruntuje cele finansowe, piąty i szósty – pozwoli ugruntować zmianę oraz przygotować się na spotkanie indywidualne.

1h konsultacji indywidualnej ze mną. Rozmawiamy tylko o Twoich potrzebach i je rozwiązujemy. Razem.

 • będę drążyć tematy – lubię zmierzać do sedna
 • otrzymasz wskazówki do zadań
 • podzielę się swoim doświadczeniem, empatią i życzliwością.

bonusowa konsultacja indywidualna ze mną na temat Twoich Pierwotnych Motywacji, na podstawie testu Osobistych Potrzeb S. Reissa, który wypełnisz podczas szkolenia. 

 • dowiesz się co naprawdę motywuje Twoje zachowania, myśli, wyobrażenia i marzenia.
 • określisz wartości, którymi się kierujesz.
 • będziesz wiedziała co jest zgodne z Twoim Wewnętrznym Ja czy Duszą.
 • sprawdzisz, czy podążasz w swoim życiu za cudzymi potrzebami, czy swoimi.
 • nauczysz się czego pragniesz.

komfortowe warunki pracy – liczba miejsc: 9!

Dzięki temu kupujesz zmianę swoich przekonań, nawyków i emocji oraz uruchamiasz przypływ pieniędzy do siebie.

Twoja inwestycja: 1080zł

Korzystałem u Marty z programu Aktywacja Mocy przez kilka miesięcy. Dzięki temu poprawiły się moje relacje z bliskimi a na polu zawodowym podwoiłem dochody i zmieniłem pracę. Była to dla mnie głęboka praca otwierająca na nowe perspektywy i doświadczenia. Polecam każdemu kto stoi u progu zmiany albo potrzebuje wsparcia w przełamaniu różnych blokad mentalnych i ograniczeń. Marta towarzyszy w procesie zmiany z ogromną empatią, wspiera w trudnych momentach swoim przewodnictwem i niebywałą intuicją.

Michał Korbecki

Bardzo chciałabym Wam polecić Marta Ślęzak i jej sesje z Kronikami Akaszy. Jestem już po 2-óch spotkaniach i jestem pod ogromnym wrażeniem Marty profesjonalizmu oraz niesamowitego daru.
Spotkania z nią są wyjątkowe i głębokie. Pomagają spojrzeć na sprawy czy intencje z zupełne innego, nowego punktu widzenia.
Marta doskonale prowadzi przez to spotkanie, dając poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko jest ok.
Dzięki tym spotkaniom udało mi się rozbroić parę powracających do mnie tematów, z którymi się ostro biłam. Pod jej czujnym okiem weszłam w procesy, które udało mi się zamknąć, co już ma przeogromny wpływ na poprawę jakości mojego życia.
Jestem tak zachwycona fachem Marty, że poleciłam sesję z nią komuś bardzo mi bliskiemu i ta osoba jest już spotkaniu tak samo zachwycona jak ja, a już niedługo idzie do niej również i moja Mama.
Jeśli jesteście ciekawe Kronik Akaszy to polecam walić do Marty, jak w dym. TO JEST NIESAMOWICIE UZDOLNIONA KOBIETA.

Agata Malczewska

Agata Wholistic Touch

Bardzo polecam skorzystanie ze wsparcia Marta Ślęzak Ziarno Mocy w uruchomieniu swej mocy i przekuciu tego na sukces finansowy.
Miałam szczęście trafić do Marty szukając sposobów na wyjście z impasu i poczucia zatrzymania. […] dzięki Marcie przeszłam proces przywrócenia sobie siebie i swojej mocy. Zrozumiałam, że potrzebowałam tego czasu dla siebie – choć nie planowałam tego. […] wyklarowałam wizję działania, „wyszłam do ludzi” pokazując się w social mediach, popracowałam nad schematami związanymi z zasługiwaniem i co szczególnie ważne, otworzyłam się na przyjmowanie.
Pod koniec naszej współpracy w ramach projekty „Aktywacja Mocy” wydarzyły się dwie ważne dla mnie rzeczy. Otrzymałam przypadkiem pieniądze na zakup misy nepalskiej, która bardzo mnie przyciągała.  […] kobieta, z którą planowałam kolejny raz przeprowadzić nieodpłatną konsultację, zdecydowała, że koniecznie chce zapłacić i wynagrodzić moją pracę.
Więc: to działa! 
Marto, dziękuję z głębi serca za mądre towarzyszenie, z odpowiednim wyważeniem empatii i mobilizacji, z głębokim zrozumieniem procesów, których doświadczam, z mocą i wrażliwością, z dużą cierpliwością i wyczuciem. ❤️❤️‍🔥💎
Kasia Nowak

Dźwiękowa Akuszerka

Mogłabym powiedzieć, że Martę poznałam przez przypadek, gdybym wierzyła w przypadkowe spotkania 😉 Uważam jednak, że wszystko to, co przydarza się nam w życiu zawsze jest po coś. Dokładnie tak było ze spotkaniem Marty i Jej Ziarna Mocy – od początku czułam spokój, że trafiłam w odpowiednie dla mnie ręce. […] Kiedy więc Marta zapytała, czy chcę wziąć udział w warsztatach: „Podwajam swoje dochody. Aktywacja.” wybrzmiało we mnie jedno wielkie TAK! 🙂 I po raz kolejny dostałam to, co wcześniej plus wiedzę i praktykę. Marta pracuje wyjątkowo, bo na wielu poziomach: mentalnym i duchowym oraz całość pięknie uziemia. 3 godziny intensywnej pracy warsztatowej, przy dawce wiedzy bez przytłoczenia teoriami, które oczywiście są niezbędne, jednak Marta wybrała to, co było najważniejsze, aby uczestniczki warsztatu potrafiły zrozumieć procesy zadziewające się w trakcie ćwiczeń. Tak prowadzone warsztaty pozwalają wynieść najwięcej. Z Martą przeszłam przez te trudniejsze emocje ze spokojem. Dla mnie efektem warsztatów jest większe zrozumienie mojego sposobu działania w obszarze finansów, a także praktyczne ćwiczenia, które mogę stosować na bieżąco. Proces w toku, a ja z otwartością przyglądam się zmianom, które wydarzają się w moim życiu 🙂 Z całego serca polecam Martę i Jej warsztaty każdej osobie, która czuje potrzebę popracować w obszarze finansów. Zyskasz wiedzę, którą przetestujesz w praktyce oraz Sprzymierzeńca na Twojej drodze w osobie Marty, która dzieli się z przestrzeni serca tym, co najlepsze ❤

Graża Markocińska

Konkrety, czyli co zawiera kurs?

Moduł 1 Co to jest świadomość finansowa?

Potrzebujesz w sposób świadomy zbudować swoją postawę wobec pieniądza, aby pozbyć się kłopotów finansowych i nie wracać do starych worców. 

Z tego modułu dowiesz się m.in.:

 • jaką masz postawę wobec pieniędzy i co z tego wynika
 • jaka jest obecnie twoja relacja z pieniędzmi i co możesz zmienić
 • co Cię blokuje w osiąganiu dobrobytu.

Dzięki temu:

 • dowiesz się co wymaga pilnej poprawy
 • Twoje działania będą ukierunkowane na poprawę konkretnych obszarów.
 • skupisz się na tym, co naprawdę ważne i nie będziesz traciła czasu na jałowe działania i rozkminy. 

Moduł 2 Przekonania finansowe

W tym module będziesz uczyła się rozpoznawać i transformować przekonania, które stopują przepływ finansowy. Otrzymasz konkretną metodę do dalszej pracy z niewspierającymi przekonaniami. Możesz jej używać wielokrotnie.

W tym module:

 • popracujemy nad niezasługiwaniem
 • popracujemy nad lękiem przed oceną i odrzuceniem nas i naszych usług
 • rozpracujemy „brudne pieniądze”, „bogacą się tylko oszuści”, „na duchowości i wspieraniu innych nie wolno dobrze zarabiać”, „skromność i pokora to cnoty święte – zwłaszcza u kobiety”

Dzięki temu:

 • odblokujesz energię do działania
 • przeprogramujesz syndrom wewnętrznego oszusta
 • zmienisz emocje i myślenie o pieniądzach.

Nauczysz się działać w zgodzie ze swoimi przekonaniami, a nie cudzymi. Staną się one Twoim zasobem, a nie blokadą.

Moduł 3 Samoocena

W tej części kursu zbadamy poziom Twojej pewności siebie w obszarze finansów. Ma to ogromny wpływ na Twoją skuteczność w działaniu i poczucie sprawczości. 

W tym module:

 • dowiesz się czym jest samoocena jawna i utajona i jak to pracuje u Ciebie
 • dowiesz się, dlaczego planujesz sukces, a zakładasz porażkę
 • dowiesz się, dlaczego wysoka samoocena nie oznacza wysokich rezultatów.

Dzięki temu:

 • zwiększysz swoją wiarygodność
 • w miejsce lęku pojawi się więcej zaufania do siebie i swoich produktów/usług
 • wzrośnie Twoja skuteczności i poczucie sprawczości
 • uchronisz się przed ‘sztucznym pompowaniem’ samooceny.

Moduł 4 Kobiecość i męskość w świecie finansów

W tym module przyjrzymy się jak energia seksualna wpływa na energię pieniądza oraz jak to wykorzystywać w praktyce.

W tym module:

 • dowiesz się, dlaczego, będąc kobietą, potrzebujesz pracować z męską energią
 • jak siła męskich przekonań wpływa na Twój stosunek do pieniądza
 • jaka jest różnica między kobiecym a męskim budowaniem biznesu

Dzięki temu:

 • uruchomisz kreatywność i twórcze działanie
 • zaczniesz świadomie doświadczać męskiej energii w sobie jako wsparcia w budowaniu wolności finansowej
 • uwolnisz się od wewnętrznych konfliktów, które hamują dobrobyt.

Moduł 5 Cele finansowe

W tej części będziemy pracować nad Twoimi celami finansowymi. Nauczysz się budować cele w taki sposób, że będziesz je realizować, zamiast odkładać na później. 

W tym module:

 • zaczniesz wyznaczać swoje cele w oparciu o wartości
 • doświadczysz, jak możesz zamieniać lęk na wewnętrzne podekscytowanie
 • dowiesz się dlaczego mózg “torpeduje’ niektóre cele finansowe
 • otrzymasz metodę, dzięki której zwiększysz skuteczność realizacji celów.

Dzięki temu:

 • zaczniesz realizować swoje cele finansowe, zamiast autosabotować lub odwlekać
 • zwiększysz skuteczność swoich działań
 • w każdej sytuacji będziesz miała tzw. wyjście awaryjne
 • będziesz realizować swoje cele z większym spokojem i lekkością.

Moduł 6 Praktyka

W tej części będziemy pracować nad rozpuszczaniem wzorców rodowych i powtarzaniem międzypokoleniowych historii związanych z brakiem, biedą, stałym traceniem pieniędzy. 

Co Ci to da?

 • uwolnisz starą niewspierającą energię i zamienisz ją na swoją korzyść
 • uwolnisz się od brzemienia przeszłości
 • poprawisz swoje relacje z klientami
 • zaczniesz otrzymywać wsparcie od otoczenia.

Dzięki temu:

 • klienci będą chcieli z Tobą współpracować
 • z łatwością będziesz prosić o wsparcie i rozmawiać o finansach
 • Twój biznes zacznie Cię wspierać zamiast drenować
 • przeskoczysz na poziom uczuć i przestaniesz stale rozkminiać.

 

 

Uczestniczyłam w warsztatach Marty „Pomnażam swoje dochody”. To był jeden z najlepszych warsztatów online w jakich brałam udział. Marta łączy duchowość z mocnym stąpaniem po ziemi. To połączenie, w pracy nad sobą rozwala system. Pracujesz nad swoimi przekonaniami i blokadami na różnych poziomach. Marta prowadzi przez ten proces za rękę. Robiąc ćwiczenia dotarłam do sedna. Jakbym zdejmowała kolejne warstwy ubrań. Aż stanęłam naga ze swoimi blokadami. Ale nie bezbronna. Dostałam od Marty narzędzia, dzięki którym, gdy utknę wiem co robić. Jakie pytanie sobie zadać. Jak ruszyć dalej. By dojść, tam gdzie chce. By pomnażać swoje dochody. W zgodzie ze sobą. Marta bardzo Ci dziękuję za te warsztaty. 

Sylwia Stasiów

oczkiem.pl

Marta Ślęzak posiada niezwykły dar, dzięki czemu na spotkaniu panuje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie dotyka samego sedna. Czuła przewodniczka.

Dorota Petru

Marta ma rentgen w oczach. Wie, z czym przychodzisz, nim otworzysz usta. Wchodzi niczym pod skórę i celnie stawia diagnozy. Przekazy Marty są śmiałe i bezpośrednie, dzięki czemu wiesz, że trafiłeś w dobre ręce i wyniesiesz z sesji to, po co przyszedłeś. Jest konkret w diagnozie i konkret w rozwiązaniach, bo Marta bardzo praktycznie i rzeczowo podchodzi do swojego powołania. I to powołanie czułam mocno kiedy pracowałyśmy razem. Dziękuję Ci za ogromne wsparcie.

Aleksandra Żak-Obidowska

Przebudzeni w Akaszy

Pracowałam z Martą podczas kilkumiesięcznego kursu Aktywacja Mocy. Program jest przemyślany i dopracowany. Podczas pierwszej sesji ustaliliśmy obszary i tematy do pracy, Marta bardzo trafnie potrafi z historii i doświadczeń życiowych wychwycić schematy, emocje, przekonania, które dobrze byłoby przepracować. Jednocześnie słucha i podąża za odczuciami osoby, z którą pracuje. Nic na siłę, czule i z przyglądaniem się z czego wynikają opory. To jest najczęściej klucz do rozwiązania.
Obecnie mija około pół roku od pierwszej sesji, doświadczam ogromnej zmiany mentalnej, która przełożyła się na wielkie postępy w życiu zawodowym, relacji partnerskiej, relacji z rodzicami.
Pewnego dnia, dwa- trzy miesiące po ostatniej sesji, obudziłam się z nowym systemem przekonań, jakby nagle odpuściło wiele blokad. Trudno to nawet opisać, trzeba doświadczyć. Dziękuję Marta z całego serca.
Warsztat z przepływów finansowych dla mnie ma bardzo praktyczny wymiar. Odnalazlam przekonania, które utrudniają przepływ pieniędzy, następnie mogłam jej przetransformować na bardziej wspierające. Czasem pojawiają się jakieś opory, które można przepracować z Martą na indywualnej sesji na głębszym poziomie. Otrzymałam też konkretne i praktyczne narzędzia do dalszej pracy.
Marta Korbecka

Z całego serca polecam odczyty z Kronik Akaszy u Marty. Marta ma niesamowity dar czytania Kronik z ogromną dokładnością. Wszystkie informacje które przychodzą Marta potrafi w bardzo szczegółowy sposób odczytać. Trafia zawsze w punkt! Za każdym razem jestem pod większym i większym wrażeniem jej czytania i połączenia jakie Marta ma z Kronikami.Uwielbiam jej skupienie i profesjonalizm. Wcyiągnie wszystko co ważne i istotne. Konkret przekazany z miłością. Po prostu uwielbiam jej pracę i jej odczyty i gorąco polecam wszystkim.
Anna Zieniuk

To jest Twój czas

Poznałam Martę w momencie poszukiwania rozwiązywania i poszukiwania odpowiedzi na nurtujące mnie pytania… Co mnie jeszcze blokuje. Wręcz spadła mi z nieba. Ciepła uduchowiona osoba a co najważniejsze z profesjonalnym podejściem do każdego. Ostatnio uczestniczyłam w warsztacie,, Podwajam swoje dochody. Aktywacja. Fenomenalny warsztat który uświadomił mi ile blędow myśleniowych popełniamy odnośnie pieniądza dobrobytu. Marta prowadzi i pokazuje że możemy się zmieniać wyciąga na wierzch potencjał ludzi i pokazuje jak to jest możliwe.Warsztat pokazał mi że pieniądze są ważne i stanowią dla nas narzędzie. Nie są ani dobre, ani złe. I tak naprawdę nasze przekonania nas blokują Kiedy mamy takie negatywne przekonanie to podświadomie nie będziemy chcieli stać się ani bogaci ani odczuwać obfitości. Warsztat nauczył mnie zmiany przekonań
jak świadomie kreować swoje życie. Polecam z sera
Agnieszka Malec

Uwielbiam sesje z Martą, wchodzi głęboko, nawet tam gdzie czasami ja sama nie chcę zajrzeć… bo bolesne, wstydliwe, zamiecione pod dywan… Ale dzięki jej prowadzeniu pełnym miłości, zrozumienia i bez cienia oceniania czułam się bezpieczna. Marta pomogła mi uwolnić tak wiele ciężarów z życia prywatnego, że będę jej wdzięczna do końca życia. Dodatkowo pokazała mi jak mogę usprawnić swój biznes, by pracować mniej a efektywniej. Będę wracała do Marty, bo to co robi jest bezcenne… Z Miłością.

Beata Dźwigoł

I Feel Good Therapy Clinic

Czy ten kurs jest na pewno dla Ciebie?

Pomnażam swoje dochody. Aktywacja! będzie dla Ciebie, jeżeli:

 • doświadczasz problemów finansowych – np. zarabiasz, ale szybko wydajesz lub tracisz nagle pieniądze lub zbyt mało zarabiasz, klienci się nie pojawiają
 • masz dość bycia zależną finansowo
 • jesteś zniechęcona, bo czujesz się niewystarczająca, niepewna, nie wiesz, co poprawić, co dalej zrobić, żeby zarabiać tyle, ile potrzebujesz
 • potrzebujesz poukładania chaosu w porządek, ułożenia priorytetów, wartości, właściwych relacji z klientami i dobrej relacji z pieniędzmi.

Warsztat ten nie jest dla Ciebie, jeżeli:

 • szukasz „magicznych” metod, dzięki którym natychmiast zarobisz duże pieniądze i pozbędziesz się raz na zawsze kłopotów finansowych. Takie metody nie istnieją. 
 • nie masz zamiaru angażować się w omawiane przeze mnie ćwiczenia i metody. Samo zdobywanie wiedzy nic Ci nie pomoże. W trakcie kursu dostarczę Ci zestaw najskuteczniejszych technik i metod … ale, aby przyniosły Ci one efekty będziesz musiała zaangażować się w ten proces. Ja wkładam w to całe swoje serducho.

Wyobraź sobie teraz, jakby to było:

 

 • co miesiąc zarabiać tyle, ile potrzebujesz
 • otaczać się pięknymi rzeczami, wygodnie żyć – bez poczucia winy, że kupujesz sobie zbytkowne rzeczy
 • czuć się spełnioną i skuteczną w obszarze zawodowym – mieć poczucie misji, celu, który Cię kręci
 • doświadczać luzu, swobody i radości, bez myślenia o kasie
 • realizować cele, lekko – bez prokrastynacji, autosabotażu i nerwów.

Dzięki warsztatowi aktywujesz swój potencjał do realizacji tych marzeń.

  Bonusy

  Bonus 1: Mity dotyczące pieniądza 

  Dowiesz się jakie stereotypy i przekonania funkcjonują w Twoim otoczeniu oraz będziesz mogła skonfrontować, które z nich dotyczą Ciebie i jak bardzo w Tobie pracują. Pozwoli Ci to zrezygnować z niewspierających postaw i relacji. 

  Bonus 2: Neuropsychologia nawyków finansowych 

  Dowiesz się, jak w mózgu powstają nawyki finansowe. Zrozumiesz swoje automatyczne zachowania dotyczące pieniędzy. Pozwoli Ci to podejmować lepsze, bardziej trafne decyzje.

  Bonus 3: 10 przekonań, które najbardziej blokują przepływ pieniądza 

  W tym bonusie dowiesz, które z przekonań wykonują 80% „kreciej” roboty i najbardziej niszczą nasze połączenie z pieniędzmi i dobrobytem.

  Ciekawostki

  Nie byłabym sobą, gdybym w tym kursie nie dodała kilku atrakcji. Dodatkowo m.in.:

  • pokażę, dlaczego Żydzi przyciągają dużo pieniędzy kierując się księgami kabalistycznymi i co warto z tej duchowości zaczerpnąć
  • która czakra „odpowiada” za finanse i jak ją aktywować do wyższego poziomu.

  Opowiem Ci także, dlaczego niektórzy moi klienci płacą mi extra wynagrodzenie po sesjach ze mną lub wysyłają prezenty. Wyjaśnię co znaczy duchowe wsparcie i co tak naprawdę kupuje od Ciebie klient.

  Pracuj ze mną nad swoją wolnością finansową

  Oto, co otrzymasz dołączając do kursu: 

  • 12h intensywnej pracy online w postaci 4 spotkań grupowych-
  • START:  15.03.2023 godz. 19.00
  • 6 tygodni ćwiczeń i zadań, które ugruntują zmiany i sprawią, że efekt będzie trwały 
  • 1h Indywidualnej konsultacji
  • 1h Bonusowej Indywidualnej konsultacji
  • Bonus I: Mity dotyczące pieniądza 
  • Bonus II: Neuropsychologia nawyków finansowych 
  • Bonus III: 10 przekonań, które najbardziej blokują przepływ pieniądza.

  Dzięki temu kupujesz zmianę swoich przekonań, nawyków i emocji oraz uruchamiasz przypływ pieniędzy do siebie.

  Twoja inwestycja: 1080 zł