Opinie

Bardzo chciałabym Wam polecić Marta Ślęzak i jej sesje z Kronikami Akaszy. Jestem już po 2-óch spotkaniach i jestem pod ogromnym wrażeniem Marty profesjonalizmu oraz niesamowitego daru.
Spotkania z nią są wyjątkowe i głębokie. Pomagają spojrzeć na sprawy czy intencje z zupełne innego, nowego punktu widzenia.
Marta doskonale prowadzi przez to spotkanie, dając poczucie bezpieczeństwa i pewności, że wszystko jest ok.
Dzięki tym spotkaniom udało mi się rozbroić parę powracających do mnie tematów, z którymi się ostro biłam. Pod jej czujnym okiem weszłam w procesy, które udało mi się zamknąć, co już ma przeogromny wpływ na poprawę jakości mojego życia.
Jestem tak zachwycona fachem Marty, że poleciłam sesję z nią komuś bardzo mi bliskiemu i ta osoba jest już spotkaniu tak samo zachwycona jak ja, a już niedługo idzie do niej również i moja Mama.
Jeśli jesteście ciekawe Kronik Akaszy to polecam walić do Marty, jak w dym. TO JEST NIESAMOWICIE UZDOLNIONA KOBIETA.

Agata Malczewska

Marta Ślęzak posiada niezwykły dar, dzięki czemu na spotkaniu panuje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie dotyka samego sedna. Czuła przewodniczka.
Dorota Petru

Uwielbiam sesje z Martą, wchodzi głęboko, nawet tam gdzie czasami ja sama nie chcę zajrzeć… bo bolesne, wstydliwe, zamiecione pod dywan… Ale dzięki jej prowadzeniu pełnym miłości, zrozumienia i bez cienia oceniania czułam się bezpieczna. Marta pomogła mi uwolnić tak wiele ciężarów z życia prywatnego, że będę jej wdzięczna do końca życia. Dodatkowo pokazała mi jak mogę usprawnić swój biznes, by pracować mniej a efektywniej. Będę wracała do Marty, bo to co robi jest bezcenne… Z Miłością.

Beata Dzwigoł

Marta ma rentgen w oczach. Wie, z czym przychodzisz, nim otworzysz usta. Wchodzi niczym pod skórę i celnie stawia diagnozy. Przekazy Marty są śmiałe i bezpośrednie, dzięki czemu wiesz, że trafiłeś w dobre ręce i wyniesiesz z sesji to, po co przyszedłeś. Jest konkret w diagnozie i konkret w rozwiązaniach, bo Marta bardzo praktycznie i rzeczowo podchodzi do swojego powołania. I to powołanie czułam mocno kiedy pracowałyśmy razem. Dziękuję Ci za ogromne wsparcie.

Aleksandra Żak

Z całego serca polecam odczyty z Kronik Akaszy u Marty. Marta ma niesamowity dar czytania Kronik z ogromną dokładnością. Wszystkie informacje które przychodzą Marta potrafi w bardzo szczegółowy sposób odczytać. Trafia zawsze w punkt! Za każdym razem jestem pod większym i większym wrażeniem jej czytania i połączenia jakie Marta ma z Kronikami.Uwielbiam jej skupienie i profesjonalizm. Wcyiągnie wszystko co ważne i istotne. Konkret przekazany z miłością. Po prostu uwielbiam jej pracę i jej odczyty i gorąco polecam wszystkim.

Anna Zieniuk