Przywracam autentyczność

żeby Ci było lepiej ze sobą.

Daję Ci powrót do pierwotnej MOCY, którą straciłeś przez powinności, obowiązki, role i cudze oczekiwania. Przywracam utraconą dzikość w miejsce napięcia, zmęczenia i niemocy. Pragnę, byś był sobą, swobodny, lekki, pełen akceptacji do świata i do siebie. Bo takich ludzi pragnę spotykać i czuć.

Marta

Jak to robię?

Kroniki Akaszy

 

Akasza służy do przemiany duchowej. W dzieciństwie byłeś z nią połączony w naturalny, instynktowny sposób. Doświadczałeś szczęścia bez powodu. To Twoja pierwotna matryca. Energia, z której powstałeś. Udowodniona przez fizykę kwantową. Pora do niej powrócić.

Aktywacja Mocy™

 

To połączenie psychologicznych i duchowych doświadczeń. Twoja indywidualna droga od umysłu do duszy. Wyzwalasz moc i uczysz się, jak wykorzystać ją w pierwotnym cyklu życia i śmierci, by odzyskać równowagę. Przejdziesz przez pełen cykl procesu, by utrwalić wzór i świadomie z niego korzystać.

Interwencja Kryzysowa

Jeśli jesteś w kryzysie lub długotrwałym stresie – potrzebujesz wsparcia. Bo jesteś wyczerpany/ a. Otrzymasz ode mnie natychmiastową pomoc. Pomogę Ci odzyskać równowagę i poczucie sprawczości. Wrócisz do działania. Lżej, łatwiej, bardziej świadomie.

Na start…

Na początek naszej znajomości zapraszam Cię do  sprawdzenia swojego Osobistego Profilu Pragnień. Diagnozuje on podświadome pragnienia, które decydują o Twoim stylu życia, zachowaniu i decyzjach. Jeśli czujesz pustkę,  wypalenie zawodowe, wewnętrzną niemoc czy roczarowanie istnieje duże prawdopodobieństwo, że przyczyną są niezaspokojone motywatory. Test jest uproszczoną wersją profesjonalnego  testu Reissa, który wyodrębnił 16 podstawowych potrzeb. Wiedza o tym, które z nich są dla Ciebie najbardziej istotne może znacząco poprawić Twoją szansę na osiągnięcie szczęścia. Zapisując się na newsletter otrzymasz Test na Pierwotną Motywację i dowiesz się, co Cię naprawdę kręci w życiu. Dodatkowo otrzymasz bonusy i zniżki na moje usługi.

O mnie

Cześć! Jestem Marta.

Pomogę Ci uruchomić autentyczność.  Pamiętasz jeszcze jak to jest być wolnym, lekkim, swobodnym? Bez ciężarów, obowiązków i ograniczających zasad?
Większość mojego życia spędziłam na zadowalaniu innych i spełnianiu cudzych oczekiwań.
Przez 35 lat żyłam nie swoim życiem, lecz zgodnie z nakazami społeczeństwa, rodziny, kościoła.

Przeszłam przedziwną drogę do siebie, by odkryć moje potrzeby, moje marzenia i mieć odwagę, by o nie zawalczyć.  Od kilku lat dzielę się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.
Nie chcę, by inni cierpieli tak długo jak ja.

Pracuję holistycznie. W unikalny sposób łączę procesy duchowe z umysłem i pracą z ciałem. To warunek do bycia w harmonii.

Opinie

Jestem już po 2-óch spotkaniach i jestem pod ogromnym wrażeniem Marty profesjonalizmu oraz niesamowitego daru.

Jestem tak zachwycona fachem Marty, że poleciłam sesję z nią komuś bardzo mi bliskiemu i ta osoba jest już spotkaniu tak samo zachwycona jak ja, a już niedługo idzie do niej również i moja Mama.

Jeśli jesteście ciekawe Kronik Akaszy to polecam walić do Marty, jak w dym. TO JEST NIESAMOWICIE UZDOLNIONA KOBIETA

Agata Malczewska

Marta Ślęzak posiada niezwykły dar, dzięki czemu na spotkaniu panuje poczucie bezpieczeństwa, a jednocześnie dotyka samego sedna. Czuła przewodniczka.
Dorota Petru

Uwielbiam sesje z Martą, wchodzi głęboko, nawet tam gdzie czasami ja sama nie chcę zajrzeć… bo bolesne, wstydliwe, zamiecione pod dywan… Ale dzięki jej prowadzeniu pełnym miłości, zrozumienia i bez cienia oceniania czułam się bezpieczna. Marta pomogła mi uwolnić tak wiele ciężarów z życia prywatnego, że będę jej wdzięczna do końca życia. Dodatkowo pokazała mi jak mogę usprawnić swój biznes, by pracować mniej a efektywniej. Będę wracała do Marty, bo to co robi jest bezcenne… Z Miłością.

Beata Dzwigoł

Marta ma rentgen w oczach. Wie, z czym przychodzisz, nim otworzysz usta. Wchodzi niczym pod skórę i celnie stawia diagnozy. Przekazy Marty są śmiałe i bezpośrednie, dzięki czemu wiesz, że trafiłeś w dobre ręce i wyniesiesz z sesji to, po co przyszedłeś. Jest konkret w diagnozie i konkret w rozwiązaniach, bo Marta bardzo praktycznie i rzeczowo podchodzi do swojego powołania. I to powołanie czułam mocno kiedy pracowałyśmy razem. Dziękuję CI za ogromne wsparcie.

Aleksandra Żak

Z całego serca polecam odczyty z Kronik Akaszy u Marty. Marta ma niesamowity dar czytania Kronik z ogromną dokładnością. Wszystkie informacje które przychodzą Marta potrafi w bardzo szczegółowy sposób odczytać. Trafia zawsze w punkt! Za każdym razem jestem pod większym i większym wrażeniem jej czytania i połączenia jakie Marta ma z Kronikami.Uwielbiam jej skupienie i profesjonalizm. Wcyiągnie wszystko co ważne i istotne. Konkret przekazany z miłością. Po prostu uwielbiam jej pracę i jej odczyty i gorąco polecam wszystkim.

Anna Zieniuk

Jeśli czujesz, że mogę Ci pomóc:

ZAMÓW BEZPŁATNĄ

KONSULTACJĘ WSTĘPNĄ.

w

SPOTKAMY SIĘ

ONLINE.

Dopasujemy działanie

do Twoich potrzeb.