O mnie

Moja droga do zdrowia i życia

„Ostatecznie, po zagraniu wszystkich potrzebnych ról, powracamy do Źródła, do siebie. To najbardziej wyczekiwane spotkanie w życiu.” – Marta

Cześć! Nazywam się Marta Ślęzak

Pomagam w odkrywaniu i uruchamianiu własnej mocy, wewnętrznej siły, która pochodzi z głębi nas i pragnie zostać odkryta.

U źródła mojej pracy leży pewność, że rodzimy się całkowici, że wszechświat w skali mikro jest w nas, z całym jego potencjałem, wiedzą, doświadczeniem i głębią.

konsultantka Kronik Akaszy

trenerka finansowa

mentorka interwencji kryzysowej

Czyż to nie cudownie (…), że jutro następuje nowy dzień, w którym nie uczyniłam jeszcze żadnego głupstwa?
L.M. Montgomery

Pracuję holistycznie

W unikalny sposób łączę procesy duchowe z umysłem i pracą z ciałem. To warunek do bycia w harmonii.

Moje doświadczenie

Od 2011 roku jestem certyfikowanym terapeutą Ustawień systemowych w biznesie i organizacji. Od 2021 specjalizuję się w Kronikach Akaszy oraz jestem coachem/mentorem interwencji kryzysowej.

Mam warsztat i doświadczenie z doradztwa biznesowego i finansowego, archetypów jungowskich, Kronik Akaszy, ustawień systemowych B. Hellingera oraz z ciałem poprzez mindfulness, A.Lowena, EFT i pracę z biopolem.

Pracuję z osobami zmagającymi się z kryzysem. W swojej pracy łączę procesy duchowe, psychologiczne i pracy z ciałem. Daje to niezwykle skuteczne rezultaty
Fascynuję się neuronauką i prawem naturalnym.

Jestem otwarta na tak wiele historii, systemów i różnych światów. Bo każdy człowiek to inny świat. Tak samo ważny i ciekawy.

Moja historia

Przez 8 lat pomagałam małym biznesom uporządkować finanse, cash flow i stworzyć spójną strategię działania. Z sukcesami inwestowałam w nieruchomości, prowadziłam poczytnego bloga o inwestowaniu. Uruchomiłam kilka swoich mikro-biznesów.

Większość mojego życia spędziłam na zadowalaniu innych i spełnianiu cudzych oczekiwań.
Ciężka, przewlekła choroba zatrzymała moją karierę finansową i sprawiła, że zwróciłam się najpierw w kierunku psychologii, a potem w kierunku duchowości.
Z ekonomistki stałam się towarzyszem w rozwoju duchowym i osobistym.

Przeszłam długą drogę do siebie, by odkryć moje potrzeby, moje marzenia i mieć odwagę, by o nie zawalczyć. Od kilku lat dzielę się swoją wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Opinie o pracy ze mną

Po godzinach

Lubię nic nie robić, te chwile, gdy czas płynie przez palce, spokój w sercu, twarz nagrzana słońcem, zapach skoszonej trawy lub słonej bryzy znad morza, tylko ja, hamak i Cisza.

Lubię wylegiwać się na słońcu i słuchać dobrej muzyki. Bez muzyki mój świat nie istnieje. Oglądam dużo filmów i czytam sporo książek.

Uprawiam miętę w doniczkach i mindfulness. Koi nerwy.
Codziennie jestem w lesie. Czasem biegam swoje pętelki…małą, dużą lub średnią. Ich dystans i czas jest bez znaczenia, ważne, że jestem po nich szczęśliwa.

Podróże … odkrywanie siebie na nowo. Bogactwo doznań, smaków, zapachów. Orientalna kuchnia, ciekawi ludzie … Chciałabym wrócić na pustynię. Ten bezruch, cisza, moja dusza wtedy drży. Tak samo jak w górach.

Pracuj ze mną

Zapraszam na bezpłatną konsultację wstępną. Sprawdź czy i jak mogę Ci pomóc

Scroll to Top