Sesja czytania z Kroniki Akaszy

Praca w Kronikach Akaszy uwalnia od roztrząsania, analizowania i wątpliwości. Pokazuje co możemy zrobić, by poprawić swoją sytuację.
Pomaga uwolnić stare historie, dręczące emocje, ograniczające przekonania i destrukcyjne myśli.

Moja oferta dla Ciebie

Pełen odczyt

To 120 minutowe spotkanie w trakcie którego otrzymujesz głęboki wgląd. Przechodzisz przez bardzo konkretną pracę, dzięki której możesz uwolnić przekonania, wzorce rodowe, traumy, które Ci nie służą.

Szybki wgląd

Jeśli potrzebujesz szybkiego wglądu, odpowiedzi na jedno dręczące Cię pytanie – zapraszam na 45 minut super intensywnej sesji. Bardzo przydatne, gdy potrzebujesz podjąć ważną decyzję, dokonać wyboru.

Co to są Kroniki Akaszy

Akasza w dosłownym tłumaczeniu oznacza “miejsce przechowywania”.
Kroniki Akaszy możesz sobie wyobrazić jako duchową bibliotekę, energetyczny Internet, magazyn danych dla naszych myśli, uczuć, doświadczeń, historii.
Ludzki mózg nie jest w stanie przechowywać milionów bajtów informacji, które stale gromadzimy w ciągu życia. Są one umieszczane w tzw. chmurze informacyjnej.
Jesteśmy stale połączeni z tą chmurą. Każdy ze swoją osobistą, w Akaszy nazywaną kroniką.

W Kronikach jest zawarta wszelka wiedza o nas, o świecie, o życiu. Cała prawda.
Dostęp do niej i możliwość czerpania z niej wskazówek to jedno z najpotężniejszych narzędzi do poszerzania świadomości i rozwoju ludzkości.
Akasza znana jest od wieków. Wykorzystywana była przez kapłanów w starym Egipcie, szamanów w Ameryce, mistyków w Indiach i oświeconych w Tybecie. Funkcjonuje od tysięcy lat pod nazwą Księgi Życia, Mądrość Boga, Wiedza o życiu.

Wielu moich klientów mówi, że jedna sesja czytania z kronik akaszy to jak pół roku terapii. Sporo w tym racji.
Oczywiście sesja w Kronikach pełni nieco inną funkcję niż terapia. Natomiast wspaniale się uzupełniają i tworzą efekt synergii.
Sesja w Kronikach daje dodatkowy, duchowy wymiar. A większość terapii skupia się na aspekcie psychologicznym i pracy z ciałem.
Praca duchowa daje możliwość wejścia na najwyższy nasz potencjał. Jest ostatnim etapem w rozwoju.

Na czym polega sesja czytania z Kronik Akaszy

To rozmowa. Zwykła naturalna rozmowa, podczas której jesteś połączony w sposób świadomy ze swoją Kroniką. Otrzymujesz głęboki wgląd. Dostajesz jasne, klarowne informacje co do tematu, z którym przyszedłeś. Przechodzisz przez bardzo konkretną pracę, dzięki której możesz uwolnić przekonania, wzorce rodowe, traumy, które Ci nie służą. Otrzymujesz prawdziwą, duchową perspektywę dla relacji, które budujesz, pracy, którą wykonujesz, celów, które realizujesz itd.

Dopiero takie spojrzenie – z lotu ptaka – daje Ci szansę na rozwiązanie Twoich kłopotów i właściwe decyzje.
Nie potrzebujesz do tego specjalnej wiedzy, umiejętności, przygotowania. Wiedza, która do Ciebie popłynie jest Ci w jakiś sposób znana, tylko nie masz do niej świadomego dostępu. Najważniejsze to umiejętność otwierania Kronik i otwartość na odczyt informacji. Nie każdy to potrafi, choć każdy ma taką możliwość.

Czym się różni pełen odczyt od szybkiego wglądu

Pełen odczyt

Jeżeli chcemy wyleczyć ranę z przeszłości, zmienić nasze nawykowe działania, uwolnić trudne emocje – możemy po prostu wejść w Kroniki i uzyskać tam niezbędne dla nas informacje oraz zgodnie ze wskazówkami dokonać zmiany.
Kroniki Akaszy stanowią potężne narzędzie transformacji. Poprzez dostęp do Akaszy możemy uwolnić przeszłość, uzdrowić relacje, przekształcić stare wzorce, odkryć kim jesteśmy z duchowej perspektywy.

Szybki wgląd

Szybki wgląd sprawdza się szczególnie w sytuacjach: Wybrać tę pracę czy nie? Rzucić etat i pójść na własne? Wejść w nowy związek czy go zakończyć? Wyjechać czy zostać?
Zadaj pytanie, które budzi w Tobie wątpliwości i nie możesz przez to spokojnie spać.
Szybki wgląd pozwala Ci podjąć szybką, skuteczną decyzję.
Daje Ci wybór i działanie. Nie siedzisz już z wątpliwościami.

Moje zasady pracy

Nie wróżę. Nie przepowiadam przyszłości. Przyszłość zależy od Twoich decyzji i stale się zmienia.

Nie doradzam. Natomiast pomagam w otrzymaniu wskazówek z Twoich Kronik.

Nie robię odczytów „dla ciekawości”. Po prostu nie działają.

Biorę odpowiedzialność za to, byś dostał to, czego na dany moment potrzebujesz dla swojego wzrostu, w najlepszy dla Ciebie sposób.

Nie biorę odpowiedzialności za efekt naszej pracy, gdyż od Ciebie zależy, co zrobisz z otrzymanymi wskazówkami. Masz pełną wolność.

Co się wydarzy w Twoim życiu po sesji czytania z Kronik Akaszy

Nie wiem. Każda sesja jest wyjątkowa i unikalna. Mogę Ci za to powiedzieć co się wydarzyło u moich klientów.

doświadczają głębokiego uczucia miłości bezwarunkowej do siebie, często po raz pierwszy

dowiadują się jak rozwiązać dany problem, z którym przychodzą, jakie decyzje należy podjąć

uwalniają się od przeszłych traumatycznych doświadczeń – nie wracają już do nich, nie bolą ich, są zamkniętą przeszłością, czymś co powoli odchodzi

rozwiązują konflikty w relacjach – uwalniają się od toksycznych relacji, żegnają z tymi, którzy odeszli, doświadczają pojednania i odpuszczenia tam, gdzie to jest możliwe

podejmują bardziej świadomie decyzje i są one łatwiejsze – wiedzą, czego już nie chcą

otwierają się na nowy związek, kończą stare relacje, rezygnują z wielu drenujących energetycznie relacji

są bardziej przy sobie, przy swoich potrzebach, a nie cudzych

są bardziej spokojni, zrównoważeni, otwarci na szczęście i na radość.

Opinie o pracy ze mną

zapisuję się na sesję czytania z kronik akaszy

Scroll to Top